Kluci skončili v okrskovém kole pátí

Kluci skončili v okrskovém kole pátí

Chlapci šestých a sedmých tříd se zúčastnili okrskového kola ve flrobalu, které se konalo v pátek 11.listopadu na 2. Základní škole ve Žďáře nad Sázavou.

V prvním utkání si chlapci jasně poradili s družstvem Nížkova a zvítězili 8:0. Kluci předváděli hezkou kombinační hru a soupeře jasně převyšovali. Vzhledem k vývoji utkání se do zápasu zapojili všichni hráči.

V druhém zápase narazili naši borci na družstvo žďárského gymnázia, což byl soupeř o poznání kvalitnější. I přesto se kluci ujali vedení 1:0 gólem Marka Brúhy. Soupeř se však nevzdal a rychle otočil na 2:1. Kluci bojovali a podařilo se jim ještě vyrovnat na 2:2. Na třetí gól gymnázia dvě minuty před koncem však už odpověď nenašli a prohráli tak 3:2.

V posledním zápase šlo o všechno. K postupu bylo potřeba porazit silný výběr 4. Základní školy. Utkání bylo od úvodu velice vyrovnané, ovšem soupeř na rozdíl od nás svoje šance využil a zvítězil 4:0.

Obsadili jsme tak první nepostupovou pozici. V celkovém pořadí to pak stačilo na páté místo! Turnaj se lámal v utkání s gymnáziem, kdy se od nás štěstí bohužel odvrátilo. Všichni kluci však zaslouží pochvalu za velkou bojovnost a vzornou reprezentaci školy! Příště to snad vyjde!

Sestava: Marek Brúha, Ondřej Koukola, David Novotný, Filip Mašek, Tomáš Pokorný, Jaroslav Marek, Tomáš Polák, Martin Bičan, Matěj Gabaš, Daniel Havelka, Jaroslav Hromádka, Jan Balek

Zpět na hlavní výpis

Nástěnka

Třídní schůzky

Ve čtvrtek 30. května se konají v 15. 00 hodin třídní schůzky.

EU OPVK

DUMY

Místo pro materiály DUMY vytvořené v rámci programu
EU Peníze školám
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy