Máme rádi tajemno

Máme rádi tajemno

-  tak se zrodil nápad poznat tajuplné noční prostředí naší školy. Dne 22.10. 2015 jsme strávili noc ve škole na halloweenské párty, kterou jsme nazvali „Strašidel se nebojíme!“

Příšery a strašidla ze 3.A došly ve svých hábitech a kostýmech ke vchodu pro ŠD, kde je přivítaly tř. učitelka Jana Dvořáková a vychovatelka Alena Kulhánková.

Poté jsme se pustili do vyrábění panáka Halloweena a dýňových masek, které jsme potom v nočních hodinách naaranžovali k jezírku do školního arboreta. Byl to moc pěkný zážitek – jezírko a okolí plné blikotajících světýlek, strašidel a příšerek.

Dále došlo na haloweenské soutěžení, taneční diskotéku a než jsme vyrazili na stezku odvahy, posílili jsme se dobrotami, které připravily maminky a babičky. Byla to opravdu kuchařská umělecká díla.

Příšery a strašidla usínala unavená, plná dojmů a zážitků. Celý večer byl plný dobré nálady a pohody, úsměvů, elánu, ale i strachu.

 O krásnou atmosféru se zasloužili i rodiče, kteří dětem nachystali báječné kostýmy, připravili dýně a spoustu dobrot. Touto cestou jim velice děkujeme!

Perlička ze stezky odvahy:

Na stezku nastoupily tři děti svorně ruku v ruce. V polovině cesty je vyděsila gorila, takže začaly s řevem prchat.

Nejmenovaný účastník vzadu: „Počkejte na mě, to jste kamarádi?“

Nejmenovaný účastník v čele prchající bandy: „ Kamarád nekamarád, tady jde o život.“ A byl fuč.

 

Zpět na hlavní výpis

Nástěnka

Třídní schůzky

Ve čtvrtek 30. května se konají v 15. 00 hodin třídní schůzky.

EU OPVK

DUMY

Místo pro materiály DUMY vytvořené v rámci programu
EU Peníze školám
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy