Mc Donald´s Cup 2014/2015 – okrskové kolo

Mc Donald´s Cup 2014/2015 – okrskové kolo

 V úterý 5. května 2015 proběhlo na fotbalovém stadionu Na Bouchalkách okrskové kolo v kopané pro žáky 1. – 5. ročníku základních škol.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích :

kategorie A : žáci  1. – 3. ročníku

kategorie B : žáci  4. – 5. ročníku

   Naši školu reprezentovala 2 družstva – jedno v kategorii A, druhé v kategorii B. Oba týmy bojovaly velmi statečně a s plným nasazením.

 

Těm mladším chybělo k postupu do okresního kola aspoň trochu štěstí. Hráli výborně, ale góly nepadaly. Je prima, že v tomto týmu hrála i jedna dívka – Anička Lacinová ze 2. A. Její spoluhráči jsou : Patrik Stoček, Dominik Holec, Josef Šerejch, Josef Tomandl, Matyáš Havelka, Martin Horák, Martin Soukup, Filip Piechula, Ondřej Otoupalík, Jiří Kadlec a Nguyen Trung Hieu.

 

Starší se probojovali po velmi pěkném výkonu do okresního kola, které se koná 13. května 2015 ve Velkém Meziříčí. Jsou to tito hráči : David Novotný, Miroslav Sobotka, Matěj Gabaš, Jaroslav Macek, Martin Kunc, Marek Brúha, Václav Macek, Jiří Pátek, Tomáš Pokorný, Daniel Havelka, Patrik Neuer.

 

Děkujeme moc našim fotbalistům a fotbalistce za výborný výkon v okrskovém kole a těm starším přejeme radost ze hry a k tomu úspěch v okresním kole.

 

Děkujeme moc tatínkům – panu Holcovi, panu Novotnému a panu Stočkovi za úžasné rady fotbalistům a za perfektní řízení zápasů.

 

                                                                                                Naděžda Topinková

 

Zpět na hlavní výpis

Nástěnka

Třídní schůzky

Ve čtvrtek 30. května se konají v 15. 00 hodin třídní schůzky.

EU OPVK

DUMY

Místo pro materiály DUMY vytvořené v rámci programu
EU Peníze školám
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy