Mc Donald´s Cup 2014/2015 – školní kolo

 Ve středu 22. dubna 2015 proběhlo na školním hřišti jarní kolo soutěže v kopané pro žáky 1. – 3. tříd, kterého se zúčastnilo 44 dětí. Je krásné, že přišla i děvčata a velmi dobře se zapojila do hry.

   Cílem soutěže bylo vybrat 12 nejlepších fotbalistů, kteří se 5. května 2015 zúčastní okrskového kola na fotbalovém stadionu Na Bouchalkách.

   Prvňáčků přišlo 20. Hned po zahájení byli rozděleni do tří družstev, která byla pojmenována podle kapitánů – Toníci, Petříci a Péťové. Ostatní sportovci byli také rozděleni do tří družstev – Patrikové, Dominici a Aničky.  Během turnaje prvňáků starší družstva trénovala pod vedením svých kapitánů,  pak sehrála svůj turnaj.

   Počasí nám přálo, všichni soutěžící se moc snažili a byli úžasní. Podařilo se vybrat 12 nejlepších do okrskového kola Mc Donald´s Cupu.  Přejeme jim, aby si dobře zahráli a předvedli co nejlepší výkon v bojích o postup do okresního kola.

   Okrskového kola Mc Donald´s Cupu se zúčastní i žáci ze 4. – 5. tříd. Výběr reprezentantů školy proběhl již na podzim 2014. I jim přejeme samozřejmě vše nejlepší.

                                                                                  Naděžda Topinková

Zpět na hlavní výpis

Nástěnka

Třídní schůzky

Ve čtvrtek 30. května se konají v 15. 00 hodin třídní schůzky.

EU OPVK

DUMY

Místo pro materiály DUMY vytvořené v rámci programu
EU Peníze školám
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy