"MYANMAR - divoká cesta do barmské říše"

Planeta Země 3000 - největším vzdělávací projekt svého druhu v historii České republiky

"MYANMAR - divoká cesta do barmské říše"

http://planetazeme3000.cz/ web

https://www.youtube.com/watch?v=QGzGyHPPFUA – trailer

Ve čtvrtek 14.6. se žáci druhého stupně vydali do Kina Vysočina. Zde pro ně byla připravena projekce s názvem Myanmar – divoká cesta do barmské říše. Díky tomuto unikátnímu populárně naučnému vzdělávacímu projektu s přírodovědně-historicko-zeměpisným přesahem tak měli možnost seznámit se s neobyčejnou zemí, která ve svém nitru ukrývá mnohá tajemství.

Společně s autory jsme se vydali do jihovýchodní Asie a zažili dobrodružnou cestu k pavoučím ženám, napínavou výpravu do nitra nespoutané džungle a promáčené oslavy nového roku. Seznámili jsme se také s duchovním životem buddhistických mnichů a posledními mořskými nomády. 

Zpět na hlavní výpis

Nástěnka

Sběr starého papíru

Sběr starého papíru se uskuteční ve dnech 22. a 23. října 2018. Před školu bude od 7,00 do 15,00 hodin přistaven kontejner, do kterého budou moci žáci nebo jejich doprovod vhazovat starý papír, časopisy a kartony ve svázaných balíčcích, které není třeba doma vážit. Nedávejte papír do igelitových tašek! Pokud budete mít více než 100 kg papíru, odevzdejte jej prosím přímo na sběrný dvůr (Jihlavská) s nahlášením názvu školy. Výtěžek ze sběrové akce bude využit na ekologické aktivity školy. Děkujeme.

EU OPVK

DUMY

Místo pro materiály DUMY vytvořené v rámci programu
EU Peníze školám
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy