Sluníčko 8. setkání

Sluníčko 8. setkání

V pátek 22.5. se děti z prvních tříd sešly v družinách na posledním spacím Sluníčku. Rodiče tentokrát dětem pouze pomohli vybalit karimatky a spací pytle.

    Potom jsme se s chutí pustili do sportování, tvoření a hraní. Nejdříve jsme zkrášlili chodník před družinou veselými obrázky a potom si zahráli mrkanou, ovoce a jiné hry. To nás opravdu bavilo.

    Po večeři se děti pustily do společného díla, tvoření sluníček. Za dobře odvedenou práci jsme si všichni zasloužili pohádku. A teď honem do spacích modelů, čeká nás módní pyžamová přehlídka i s komentářem. Moc jsme si to užili!

    Na co se však všichni nejvíce těšili? Přece na stezku odvahy temnou školou. Chtělo to hodně odvahy, ale nakonec to zvládli kluci i holky. A pak už jsme mohli klidně spát.

     Po probuzení na nás čekaly čokoládové koblížky, pamětní listy a medaile. Před devátou hodinou přišli první rodiče a my jsme se mohli postupně se Sluníčkem rozloučit.

Zpět na hlavní výpis

Nástěnka

Sběr starého papíru

Sběr starého papíru se uskuteční ve dnech 22. a 23. října 2018. Před školu bude od 7,00 do 15,00 hodin přistaven kontejner, do kterého budou moci žáci nebo jejich doprovod vhazovat starý papír, časopisy a kartony ve svázaných balíčcích, které není třeba doma vážit. Nedávejte papír do igelitových tašek! Pokud budete mít více než 100 kg papíru, odevzdejte jej prosím přímo na sběrný dvůr (Jihlavská) s nahlášením názvu školy. Výtěžek ze sběrové akce bude využit na ekologické aktivity školy. Děkujeme.

EU OPVK

DUMY

Místo pro materiály DUMY vytvořené v rámci programu
EU Peníze školám
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy