Volejbalistky postoupily do krajského kola

Volejbalistky postoupily do krajského kolaVe čtvrtek 22.března se zúčastnily žačky naší školy okresního kola ve volejbalu.Turnaj se hrál v tělocvičnách ZŠ Palachova.
Turnaje se celkem zúčastnilo šest družstev. V základní skupině naše děvčata nejprve porazila 2.ZŠ ze Žďáru nad Sázavou 2:1, a poté prohrála 2:1 se 2.ZŠ z Nového Města. Tyto výsledky jim stačily na postup do semifinále z druhého místa.
V semifinále dívky porazily Nové Veselí 2:0 a postoupily do finále, kde na ně čekal velmi silný soupeř – GYMNÁZIUM Žďár nad Sázavou.
Po napínavém souboji prohrály naše volejbalistky 2 : 1 a získaly stříbrné medaile.
Za jejich sportovní výkon a reprezentaci školy jim moc děkujeme a v krajském kole, kam postoupily,
Jim budeme držet pěsti.
Holky ještě jednou moc díky.

Zpět na hlavní výpis

Nástěnka

Sběr starého papíru

Sběr starého papíru se uskuteční ve dnech 22. a 23. října 2018. Před školu bude od 7,00 do 15,00 hodin přistaven kontejner, do kterého budou moci žáci nebo jejich doprovod vhazovat starý papír, časopisy a kartony ve svázaných balíčcích, které není třeba doma vážit. Nedávejte papír do igelitových tašek! Pokud budete mít více než 100 kg papíru, odevzdejte jej prosím přímo na sběrný dvůr (Jihlavská) s nahlášením názvu školy. Výtěžek ze sběrové akce bude využit na ekologické aktivity školy. Děkujeme.

EU OPVK

DUMY

Místo pro materiály DUMY vytvořené v rámci programu
EU Peníze školám
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy