Vybíjená

Vybíjená

Ve středu 30. března  se v tělocvičnách naší školy uskutečnilo školní kolo ve vybíjené žáků  4. a 5. tříd.

Ve čtvrtých třídách společné soutěžení skončilo výhrou 4. B, na druhém místě se umístila 4. C a na třetím místě 4. A.

V pátém ročníku obsadila první místo třída 5. C, na druhém místě byla 5. B a třetí 5. A.

Na základě osobních výkonů byla sestavena družstva dívek a hochů, která reprezentovala naši školu v okresním kole vybíjené.

Turnaj chlapců se konal 6. dubna v hale na Bouchalkách. Družstvo ve složení: Hguyen Trung Hieu, Denis Medek,  Miroslav Stejskal, Filip Piechula, Matěj Hrubý, Roman Večeřa, Matěj Gabaš, Miroslav Sobotka, Ondřej Koukola, Jiří Macek, Adam Varmus a Josef Kadlec, moc nezabojovalo a obsadilo poslední místo. Pro příští roky je třeba si vzít poučení, zlepšit střelbu a chytání míče. Třeba to příště zase vyjde.

Turnaj dívek se konal 20. dubna na ZŠ Švermova. Naši školu reprezentovaly: Barbora Myšáková, Veronika Štursová, Veronika Vrbasová, Iva Špinarová, Barbora Bártová, Jessica Vejvodová, Klára Havlíčková, Barbora Lacinová, Nikola Szkanderová, Klára Poláková, Kateřina Bušková a Barbora Gáková. Dívky bojovaly jako draci. Obsadily 5. místo a chybělo jen trochu štěstíčka, aby se dostaly na stupně vítězů.

Zpět na hlavní výpis

Nástěnka

Sběr starého papíru

Sběr starého papíru se uskuteční ve dnech 22. a 23. října 2018. Před školu bude od 7,00 do 15,00 hodin přistaven kontejner, do kterého budou moci žáci nebo jejich doprovod vhazovat starý papír, časopisy a kartony ve svázaných balíčcích, které není třeba doma vážit. Nedávejte papír do igelitových tašek! Pokud budete mít více než 100 kg papíru, odevzdejte jej prosím přímo na sběrný dvůr (Jihlavská) s nahlášením názvu školy. Výtěžek ze sběrové akce bude využit na ekologické aktivity školy. Děkujeme.

EU OPVK

DUMY

Místo pro materiály DUMY vytvořené v rámci programu
EU Peníze školám
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy