1. B

Mgr. Ivana Ptáčková ( učebna 714 )

1. B1. 2. 3.4.5.
pondělíČj Čj Tv  
úterýČj Prv Čj Pč 
středaČj Tv Čj  
čtvrtekAj/ Čj Aj/ Hv 
pátekČj Prv Čj Vv  

DOMÁCÍ ÚKOLY

 Středa 14.11.

Živá abeceda - str. 32. cv. 2. - modrý balonek, čtení slabik
                      - str. 33. - zelený balonek - čtení slov

Psaní - Pl - psaní číslice 3 - první a třetí řádek, dodržovat mezerky mezi jednotlivými číslicemi

Aj - uč. str. 14 - nový příběh - vyprávět česky

Ve čtvrtek 15.11. se v 15.00 uskuteční třídní schůzky!
                                                   

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Chtěla bych upozornit všechny rodiče, že náhradní termín za včerejší výuku plavání (středa 24.10.), kterou jsme zrušili po domluvě s paní ředitelkou s ohledem na povětrnostní podmínky, bude ve středu 28.11. ve stejnou dobu, tak jak jsme zvyklí. Ivana Ptáčková

ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ - VÝSTAVA A KUCHYŇKA

ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ - VÝSTAVA A KUCHYŇKA

V úterý 23.10. jsme  navštívili  výstavu ve školní jídelně, která nás zavedla do kuchyní našich babiček a prababiček. Seznámili jsme se se spoustou zajímavých předmětů, které při  vaření naši předci používali. Potom jsme šli do školní kuchyňky, abychom si  na svačinku  připravili ovocný salát. Práce  nás bavila, salát se podařil a také moc chutnal. Děkujeme všem maminkám za pomoc při přípravě surovin.

SETKÁNÍ RODIČŮ A DĚTÍ 1.B

V pátek 12. října jsme se sešli s rodiči a dětmi ve škole, abychom prožili společné podzimní odpoledne. Čekalo na nás sportování, počítání písmenek, stavění komínu z krychlí, cvičení s padákem, hledání sluníček, hádanky, vaření leča a další úkoly. Příjemné a slunečné odpoledne nám rychle uteklo a děti bavilo. Všem rodičům, kteří se svými dětmi do školy přišli, moc děkujeme za spolupráci.

PLAVECKÝ VÝCVIK

PLAVECKÝ  VÝCVIK

Od příštího týdne začíná plavecký výcvik. Výuka bude probíhat vždy ve středu od 8.00 do 8.45 hod. Sejdeme se před školou v 7.10 hod., uložíme si aktovky do šatny a  společně budeme odcházet od školy v 7.15 hod.

Proběhne celkem 10 lekcí v těchto termínech: 19. 9., 26. 9., 3. 10., 10. 10., 17. 10., 24. 10., 31. 10., 7. 11., 14. 11., 21. 11.

Vybavení: plavky, koupací čepice - podepsaná na čelní části jménem dítěte, 2 ručníky, igelitová taška, mýdlo budeme mít společné. Potřeby na plavání dejte dětem do zvláštního batůžku.(Ne do aktovky.) Na cestu zpět  teplé oblečení a čepici.

SBĚR KAŠTANŮ A ŽALUDŮ

SBĚR KAŠTANŮ A ŽALUDŮNa naší škole probíhá sběr kaštanů a žaludů. Tyto plody se vybírají každé pondělí ráno od 7.40 - 7.55 hodin  ve  skladu  u šaten 1. stupně. Během  celého roku mohou děti nosit suché pečivo pro lesní zvěř do 1.C paní učitelce Šlapákové..
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy