1. C

Mgr. Eva Velecká ( učebna 712 )

1. C1. 2. 3.4.5.
pondělímčjprvtv 
úterýčjajčj 
středačjmprvčjvv
čtvrtekčjmčjtv 
pátekhvčjmčj 

Informace pro rodiče

Konec června

 -          ve středu 21. 6. – igelitová taška na výkresy

-          čtvrtek 22. 6. – poslední Tv – odnést všechny úbory

-          pátek  23. 6. – dostanou děti nové učebnice – podepsat a obalit (do školy budou děti nosit nové učebnice až příští rok)

-          pondělí 26. 6.  – Den naruby – zajímavé učení (pouze penál)

-          úterý 27. 6. – Ochrana člověka za mimořádných situací – Neztratím se neztratím – vycházka v okolí školy (pouze penál)

-          středa 28. 6. – úklidové práce – košíček, květiny ( kdo se chce starat o prázdninách o třídní květinu, odnese si ji nejpozději tento den domů) vyučování končí v 1140 hodin (pouze penál)

-          čtvrtek 29. 6. – Hurá z lavic do přírody – celodenní výlet v okolí rybníku Křivák – s sebou do batůžku: pláštěnku, sportovní oblečení a obuv, svačinu a pití

-          pátek 30. 6. – vydávání vysvědčení – vyučování končí v 845 hodin, oběd v 900 hodin        

Přeji všem krásné, slunečné a pohodové prázdniny. Pravidelně čtěte, občas si do listu napište, co se vám líbilo nebo povedlo a zahrajte si na obchod nebo početního krále.Pasování na čtenáře

Závody v atletice

Závody v atleticeVe středu 7. 6. proběhly na školním hřišti atletické závody. Naši třídu reprezentovali: Anička Říhová, Andrejka Hromátková, Maruška Mondadová, Honzík Irovský, Daneček Bílý a Davídek Smejkal. Všichni bojovali jako draci. Na stupně vítězů se dostali: Daneček skončil na 3. místě a Davídek zvítězil. Moc gratulujeme.

Pohádkový Roštejn

Pohádkový RoštejnV úterý 6. června jsme byli na školním výletě na hradě Roštejn. Celým dnem nás provázely pohádky a pohádkové postavičky nás provedly i hradem. V doprovodném programu si děti mohly vyrobit a namalovat čepici pro bílou paní, zaskákat na gumovém hradě. Nejvíce se asi všem líbila ukázka policejních psů. Výlet jsme zakončili nácštěvou dětského hřiště v Jihlavě.
Výlet jsme si všichni užili.

Sběr papíru

V jarním sběru papíru se naše třída umístila na nádherném 3. místě. Všem sběračům moc děkujeme. Nejlepším sběračem v naší třídě byl Lukášek Šmída, který donesl přes 200 kg.

Den dětí

Koncert ZUŠ

Já koloběžka

Ferda v autoškole

Ferda v autoškoleV týdnu od 2. - 5. května jsme se seznamovali se základy dopravní výchovy. Poznávali jsme značky, dopravní situace, učili jsme se pracovat v týmu a poprvé jsme navštívili počítačovou učebnu. Na závěr projektu žáci psali dopravní test. Plného počtu bodů dosáhli: Daník Bílý, Štěpa Filip, Tomík Fronc a Vojta Novotný - dostávají velikou pochvalu.Smějící se

Celé Česko čte dětem

Celé Česko čte dětemV týdnu od 27. do 31. března proběhl v naší třídě projekt "Celé Česko čte dětem" s podnázvem Z POHÁDKY DO POHÁDKY. Děti pracovaly s pohádkami, pohádkovými postavami, četly mladším kamarádům ze školky a naopak starší spolužáci ukázali, jak jsou šikovní. Vprůběhu Dne otevřených dveří si pro své děti připravili čtení i jejich rodiče. Tímto bych chtěla všem, kteří se této akce zúčastnili, moc poděkovat. Děti teď již ví, jak jemoc důležité umět dobře číst.

Sběr kaštanů a žaludů

Sběr kaštanů a žaludůNa podzim probíhal sběr kaštanů a žaludů. Nasbírané plody si myslivci odvezli a přikrmovali s nimi v zimě lesní zvěř. Všichni pilní sběrači obdrželi sladkou odměnu. Naším nejlepším sběračem byla Kristýnka Šimková, která nasbírala přes 30 kg. Moc děkujeme a věříme, že se v příštím roce zapojí více dětí.

Šplh - školní kolo

Šplh - školní koloProběhlo školní kolo závodů ve šplhu. Zatím u nás moc šplhavců nemáme, proto třídu reprezentovali jen: Honzík Hulák - 3. místo, Jenda Irovský - 2. místo a Zlatinka Shalamanová - 5. místo. Všem moc gratulujeme.

Recitační soutěž

Recitační soutěžVe středu 1. února proběhla soutěž v recitaci. Naši třídu reprezentovali: Honzík Irovský, Anička Říhová a Štěpánek Filip, který se umístil na třetím místě. Všichni byli moc šikovní a gratulujeme k úspěchu.

Naše první vysvědčení

Naše první vysvědčení

Lyžařské závody

Lyžařské závodyV pátek 27. ledna proběhly školní lyžařské závody. Jako jediný zástupce naší třídy se zúčastnil Honzík Hulák. Sice nedosáhl na stupně vítězů, ale skončil na krásném 4. místě. Moc gratuluji a věřím, že v příštím roce bude za nás soutěžit více dětí.

Zlatý SLAVÍK

Zlatý SLAVÍK

V úterý 22. 11. proběhlo na naší škole školní kolo pěvecké soutěže. Z každé třídy byli vybráni nejlepší zpěváci. Naši třídu reprezentovali: Vojtěch Novotný, Honzík Irovský a Štěpán Filip, který obsadil krásné třetí místo. Moc gratulujeme!

Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy