3. B

Mgr. Ivana Ptáčková ( učebna 817 )

3. B1. 2. 3.4.5.
pondělímajčjprv
úterýčjtvmprvčj
středaajčjmhvčj
čtvrtekčjmajvvvv
pátekmčjprvtvčj

Anglický jazyk - J. Holcová

na 19. 6. 2017
- jenom pro ty, kteří zapomněli minulý DÚ: 54/5

72 HODIN - RUKU NA TO

V pátek 14.října jsme se zapojili do úklidu v okolí školy v rámci programu ,,72 hodin - Ruku na to".

SBĚR POMERANČOVÉ KŮRY

SBĚR POMERANČOVÉ KŮRYV lednu byl zahájen sběr sušené pomerančové kůry. Děti ji mohou nosit každý čtvrtek  od 7.40 do 7.55 do skladu v prostorách šaten prvního stupně.

HURÁ NA KOPEC

ZLATÝ SLAVÍK

ZLATÝ SLAVÍKV listopadu se uskutečnila pěvecká soutěž ,,Zlatý slavík". Barunka Procházková obsadila krásné 2.místo. Moc jí gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší třídy.

ČERTI A MIKULÁŠSKÝ BĚH

Začátkem prosince se všichni těšíme na návštěvu Mikuláše, anděla a čertů. Bát se jich opravdu nemusíme, protože v naší třídě nikdo nezlobí. A ,,Mikulášský běh"? Toho se nebojíme ani trošku!

ČERTI A MIKULÁŠSKÝ BĚH

E.ON TRUCK

V prosinci naši školu navštívil výukový kamion s názvem E.ON TRUCK. Odkud se bere energie, jak bychom měli s energií šetřit a jiné zajímavosti jsme se mohli dovědět právě v tomto kamionu. Program byl nejen zajímavý, ale i poučný.

ZDOBENÍ STROMEČKŮ

ZDOBENÍ STROMEČKŮ
Děti z 1. - 3. ročníku vyrobily krásné vánoční ozdoby z těstovin, aby  nazdobily stromečky umístěné před Informačním centrem v areálu zámku Žďár nad Sázavou. Stromeček byl opravdu krásný, všem se nám moc líbil. Společně s námi se podívejte na několik fotografií.

LYŽAŘSKÉ ZÁVODY

LYŽAŘSKÉ ZÁVODY Díky bohaté  sněhové nadílce se v lednu uskutečnily lyžařské závody. Z naší třídy se závodů zúčastnili tito žáci: Gábinka Sobotková, Honzík Bloudek, Filip Michal, Adámek Kadlec, Fanda Šustáček, Péťa Hrad a Pepík Tomandl. Všichni se velice snažili a bojovali o co nejlepší umístění. Na medaily nakonec dosáhl Honzík Bloudek a obsadil krásné 3. místo. Gratulujeme. Pochvalu si zaslouží i ostatní závodníci a i jim moc děkujeme zavzornou  reprezentaci třídy.

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

RECITAČNÍ SOUTĚŽ
Ve středu 1. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Naši třídu reprezentovala Monika Koukolová, Natálie Raclavská a za chlapce Štěpán Svatoň. Všichni recitátoři byli velice šikovní a nebylo lehké rozhodnout, kdo získá nejlepší umístění. První místo nakonec obsadila Monička Koukolová. Moc jí gratulujeme a velkou pochvalu posíláme i Natálce se Štěpánem.

ŠPLHÁM, ŠPLHÁŠ, ŠPLHÁ

ŠPLHÁM, ŠPLHÁŠ, ŠPLHÁVe středu 25. ledna proběhla soutěž záků 3. - 5.tříd ve šplhu. Naši třídu reprezentovali tito žáci: Natalia Malečková, Gabriela Sobotková, Barbora Procházková, Štěpán Svatoň, Josef Tomandl a Adam Kadlec. Všichni bojovali o co nejlepší umístění. Pro naši třídu získal krásné třetí místo Štěpán Svatoň. Gratulace patří nejen jemu, ale i ostatním reprezentantům. 

SBĚR KAŠTANŮ A ŽALUDŮ

SBĚR KAŠTANŮ A ŽALUDŮI v letošním roce jsme se zapojili do sběru kaštanů a žaludů. V naší třídě nejvíce nasbírala Nelinka Fňukalová, bylo to 53 kg. Za svoji práci byli odměněni všichni sběrači.

VÝCVIK V BRUSLENÍ

V rámci hodin tělesné výchovy jsme využili možnost výcviku bruslení pod vedením zkušených hokejových trenérů. Děti si výcvik užily a zkvalitnily svoje bruslařské dovednosti. Na každou hodinu se velmi těšily. Děti, trenéři, rodiče i paní učitelky si zaslouží velkou pochvalu.

POSLEDNÍ ŠKOLNÍ TÝDEN

POSLEDNÍ ŠKOLNÍ TÝDEN
 • Pondělí 26.6. – Den naruby

 • Úterý 27.6. – Ochrana člověka za mimořádných událostí

  (donést metr, provázek – asi 1 m)

 • Středa 28.6. – rozdávání učebnic, třídnické práce (aktovka)

  Konec vyučování ve 12.00

 • Čtvrtek 29.6. – Hurá z lavic do přírody – ZELENÁ  HORA

  Konec vyučování ve 12.00

 • Pátek 30.6. – vydávání vysvědčení od 8.00 – 8.45

  Obědy 10.00

   

Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy