1. A

Mgr. Libuše Fiksová ( učebna 708 )

1. A1. 2. 3.4.5.
pondělíČj Prv Čj Tv  
úterýAj/ Čj Aj/ Hv
středaČj Tv Čj  
čtvrtekČj Prv Pč Čj 
pátekČj Vv Čj  

Organizace

Fotografování do Žďárského deníku se z důvodu nemoci paní fotografky odkládá na čtvrtek 13.12.2018.

V pondělí 10.12.2018 navštívíme knihovnu Nádražní - Vánoce – zvyky a obyčeje.


Na středu 12.12.2018 připravujeme slavnostní předávání Slabikáře. Ať děti po částech trénují čtení slabik a slov v ŽA str. 44-46.

Domácí úkoly

VŠECHNY DOMÁCÍ ÚKOLY A VZKAZY V DENÍČKU PODEPISOVAT!

Od zítřka nastupuji k dětem na OČR. V úterý budou mít děti pouze 4hod.  

Připomínám platbu 260,- za Výtvarný materiál a 300,- do KPŠ. V pondělí pošlete po dětech. Děkuji

Rodiče, dělejte prosím s dětmi pouze označené úkoly. Záměrně vynechávám některé úkoly nebo řádky, abychom mohli docvičit ve škole. Když mají děti splněno již z domu, musím jim úkol kopírovat zbytečně znovu, aby s námi mohly pracovat. 

Děkuji

Plakát Rodiče s pvňáčkem s radostí každý den - dát na viditelné místo a  každý den plnit!!!

Prosím o důslednou kontrolu správného sezení a úchopu tužky dětí při kreslení, psaní a malování. Některé děti mají velké problémy. 
Děkuji

Týden zdravé výživy

Týden zdravé výživy

Během týdne zdravé výživy jsme ochutnali různé druhy ovoce, navštívili jsme školní kuchyňku, kde jsme si připravili na svačinu ovocný salát. Děti byly šikovné a práce je bavila. Salát se vyvedl a velice nám chutnal. Děkuji rodičům za pomoc při přípravě ovoce.

Sběr kaštanů a žaludů

Sběr kaštanů a žaludůNa naší škole probíhá sběr kaštanů a žaludů. Tyto plody se vybírají v pondělí ráno od 7.40 - 7.55 hodin ve skladu u šaten 1. stupně. Je možné je přinést po domluvě i jiný den. Během celého roku mohou děti nosit suché pečivo pro lesní zvěř.

Společné odpoledne s rodiči a dětmi

V pátek 26.října proběhlo naše podzimní setkání s dětmi a rodiči ve škole. Navzájem jsme se představili a mohlo začít soutěžení. Chytali jsme rybičky, třídili odpady, počítali písmenka, stříleli na branku, skládali obrázky, luštili hádanky. Zadováděli jsme si s padákem. Zazpívali jsme si a uvařili "Lečo". Podařilo se nám najít všechny ztracené čtyřlístky potřebné do Ekokodexu, který jsme s rodiči rozpracovali a s dětmi ve vyučování dokončíme. Odpoledne uteklo velmi rychle, ani se nám nechtělo domů.
Děkuji rodičům za akční zapojení a vytvoření příjemného prostředí
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy