4. B

ZÁVĚR ŠKOLNÍHO ROKU

26.6. - Dopravní výchova
27.6. - Třídnické práce
28.6. - Hurá z lavic do přírody
- konec vyučování vždy ve 12.00h

29.6.2015
- konec vyučování v 8.45h
- výdej obědů 9.00- 11.00h

Mgr. Ivana Ptáčková ( učebna 817 )

4. B1. 2. 3.4.5.
pondělíAj Čj Př Tv 
úterýČj Aj Hv Vl 
středaČj Př Aj Pč 
čtvrtekTv Čj Vl Inf Čj 
pátekČj Čj Vv Vv 

Anglický jazyk - J. Novotná

Anglický jazyk - J. Novotná

Domácí úkol 30.5. 2018:

WB 50/7 + Minitest 10       

 

Konzultační hodiny pro žáky:
Čtvrtek 12.45 - 13.30, učebna č. 803

KONZULTACE PRO ŽÁKY

PONDĚLÍ - 12.45 - 13.30

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

Ve výtvarné soutěži, která se konala na naší škole, vyhrála Bára. Třetí místo obsadila Natálka. Děvčatům moc gratulujeme!

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V měsíci březnu se na nás přišli podívat rodiče a prarodiče. Ukázali jsme jim, jak v hodinách pracujeme a co všechno umíme. Doufáme, že jim u nás líbilo.

72 HODIN - POMÁHÁM, PROTOŽE CHCI

Také v letošním školním roce jsme se zapojili do celorepublikové akce 72 hodin. Úklid před školou nám docela šel. Všichni se s chutí zapojili a udělali velký kus práce pro krásné a čisté okolí naší školy.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

V pátek 15.9. jsme absolvovali  teoretickou a praktickou průpravu bezpečné jízdy na kole na dopravním hřišti pod vedením paní Plockové. Seznámili jsme se s dopravními značkami, řešili dopravní situace na křižovatkách, připomněli si povinnou výbavu jízdního kola a objasnili si pravidla bezpečného chování chodce i cyklisty. Poté si všichni žáci  získané vědomosti a dovednosti mohli  vyzkoušet při jízdě na kole. Moc se nám dopoledne líbilo a doufáme, že se nám na jaře podaří získat řidičský průkaz mladého cyklisty.

SBĚR KAŠTANŮ

SBĚR KAŠTANŮTaké v letošním školním roce se zapojíme do sběru kaštanů a žaludů. Nasbírané plody můžete nosit každé v pondělí od 7.40 - 7.55 hod. do skladu v přízemí u šaten.

OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ

Vážení rodiče,

oznamuji Vám, že tento školní rok se naše třída zapojí do Olympijského víceboje, jehož cílem je zvýšit u dětí zájem o sport a získat informace sám o sobě v porovnání s vrstevníky ČR. Na základě dosažených výkonů v každé disciplíně bude každému žákovi doporučena vhodná sportovní aktivita. Plní se 8 disciplín, zapisují se časy a nám pak přijdou systémem vyhodnocené údaje o dětem a Olympijský diplom. Bonusem by pro naši školu mohlo být vylosování a získání 10 000 Kč na nákup sportovních pomůcek. Uvidíme, zda se nám podaří splnit disciplíny do jara a jestli budeme zařazeni také do slosování o trénink s českým olympionikem.

Proto NÁM DRŽTE PALCE!                                       

 

Více info na www.sazkaolympijskyviceboj.cz

EXKURZE

Ke konci loňského školního roku jsme navštívili firmu ,,SEIDLER", ve které se prodávají okna, žaluzie, vrata a další doplňky pro naše domovy. Moc hezké povídání, soutěže a malé dárečky pro nás připravila paní Bílková. Moc jí děkujeme.
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy