1. C

Mgr. Ivona Šlapáková ( učebna 712 )

1. C1. 2. 3.4.5.
pondělíČj Prv Pč Čj  
úterýČj Tv Čj  
středaAj/ Čj Aj/ Hv 
čtvrtekČj Prv Tv Čj 
pátekČj M Čj Vv  

ORGANIZACE ZÁVĚRU ŠKOLNÍHO ROKU

Pondělí  24.6. - Olympijský den - sportovní aktivity na hřišti školy  - sportovní oblečení a obutí, pití, svačina, batůžek   - konec výuky v 11.40

Úterý  25.6. - Třídnické práce - konec výuky v 11.40

Středa  26.6. - Třídnické práce - konec výuky v 11.40

Čtvrtek  27.6. - Hurá z lavic do přírody  - celodenní vycházka do přírody  - sportovní oblečení a obutí, pití, svačina, pláštěnka, kšiltovka  - konec výuky v 11.40

Pátek  28.6. - Rozdávání vysvědčení - konec výuky v 8.45

Vydávání obědů – 10.00

ŠKOLNÍ VÝLET

ŠKOLNÍ VÝLET

Dobrý den, ve čtvrtek 13.6. půjdeme a zpátky pojedeme vlakem na školní výlet. Děti ráno přijdou do školy tak, jak jsou zvyklé, ze školy  vyrazíme v 8.00 a vrátíme se zpět asi ve 12.35 - 13.00.

S sebou: pláštěnku, kšiltovku, sportovní oblečení a obutí, jídlo a pití na celé dopoledne (oběd děti dostanou ve škole),  a malý finanční obnos (asi 50 Kč).

DEN ZEMĚ

DEN ZEMĚ

V úterý 23.4.2019 proběhne celoškolní projekt – Den Země. Projekt bude probíhat v prostorách školy, ale i venku. Děti přijdou sportovně oblečené a obuté. V batůžku budou mít pouzdro, svačinu, pití a pláštěnku.

Sběr pomerančové kůry

Sběr pomerančové kůrySběr sušené pomerančové a citronové kůry bude vždy ve středu od 7.40 - 7.55 hodin ve skládku u šaten prvního stupně. Sběr začíná od 16. ledna.

První vysvědčení!

Závody ve šplhu

Lyžařské závody

Vánoce

Slavnosti SLABIKÁŘE

Zlatý slavík

Čerti

Zpíváme si pro radost

Voda je prima!

Podzim v 1.C

Podzimní setkání rodičů a dětí v 1.C

V pátek 19. října jsme  společně s rodiči prožili odpoledne ve škole. Po vzájemném představení jsme se  protáhli při cvičení s padákem. Pak nás čekalo rozdělení do týmů, malování erbů, soutěžení, sportování, vyhledávání a počítání písmenek, skládání obrázků a chytání rybiček. Na závěr jsme si vytvořili z nalezených lístečků ,, Podzimní strom přání ". Odpoledne velmi rychle uběhlo. Moc děkuji rodičům za spolupráci a velmi příjemnou atmosféru!

Týden zdravé výživy

V týdnu od 15. října do 19. října jsme se v rámci školního projektu zaměřili na zdravé stravování a správné stolování.Ve školní kuchyňce jsme si připravili brambory na loupačku a ovocný salát. Všem nám moc chutnalo.

Týden zdravé výživy

Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy