4. C

Mgr. Eva Velecká ( učebna 807 )

4. C1. 2. 3.4.5.
pondělí mčj vl hv aj 
úterýčj aj př pč 
středačj vl čj tv 
čtvrtekčj aj vv vv 
pátekčj př tv inf čj 

Informace

LISTOPAD

Zápis z třídní schůzky
- informace o prospěchu a chování - velký význam čtecích Dú v naukových předmětech, čtení s porozuměním, podepisování Dú
- středa 20. 11. - Den bez mobilů
                        - Pěvecká soutěž - Slavík - vybraní žáci
- čtvrtek 21. 11. 630 - 1400 - sběr papíru - balíky podepsané - jméno, třída, váha
- úterý 3. 12. 1500 - 1800 - společné vánoční tvoření na jarmark - "Udělejme dobrý skutek"

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM, KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI SBÍRKY PRO PSÍ ÚTULEK.Usmívající se

SBĚR SUROVIN
- celoročně - baterie a malé spotřebiče, víčka
- suché pečivo do třídy 2. C - p. uč. Šlapáková - celoročně
- říjen(termín bude upřesněn) - papír a kartony
- kaštany a žaludy - každé pondělí před vyučováním
- prosinec - květen - pomerančová a citronová kůra

Nejlepší sběrači budou opět odměněni.
 

 

 

 

 

Slavík

SlavíkVe středu 20. listopadu proběhlo školní kolo pěveckého slavíka. V soutěži reprezentovali naší třídu Anička, Štěpán a Kornelka. V letošním roce se nám nepodařilo umístit, ale příští rok se o to znovu pokusíme. Naše třída si na přestávku připravila dvě vystoupení. Štěpán zahrál na klavír Večerníčka a všechny naše děti s ním zpívaly. Největší úspěch jsme sklidili za duet Karla Gotta a Charlotte Elly - Srdce nehasnou, které jsme zpívali opět všichni společně.

Malé švadlenky - pouzdro na kružítko

Bramborový poklad

Bramborový pokladV týdnu zdravé výživy jsme si zopakovali zásady zdarvého života a uvařili jsme si v kuchyňce zdravou bramborovou svačinku.

Dopravní hřiště

Dopravní hřištěVe středu 16. a v pátek 18. října se žáci připravovali na dopravním hřišti ke zkouškám na řidičský průkaz cyklisty. Některým se dařilo méně, někteří byli velice šikovní. Za dodržování předpisů a správnou jízdu na kole byli pochváleni: Štěpa, Vojta, oba Honzíkové, Kuba, Davča a Áňa. Ostatní dostali za úkol naučit se do léta pořádně ovládat kolo, ukazovat oběma rukama, jezdit bezpečně při krajnici.

Přání stromu

Přání stromuV pátek 18. 10. jsme se společně zapojili do projektu - Den stromů. Řekli jsme si o důležitosti stromů na naší planetě o jejich významu, stavbě, poznávali jsme stromy podle listů a základních znaků. Poznávali jsme a počítali stromy v okolí školy. Každý napsal stromům své přání k svátku.

72 hodin - úklid v okolí školy

DOPRAVNÍ VÝCHOVA

DOPRAVNÍ VÝCHOVAVe dnech 24. - 27. září jsme se pustili do projektu dopravní výchovy - JSEM CYKLISTA. Žáci si zopakovali dopravní značky, dopravní prostředky, jak se správně chovat v různých situacích a začali se seznamovat s pravidly na křižovatkách. V rámci tohoto projektu jsme vyhlásili soutěž o nejoriginálnější dopravní prostředek - jedlý a vyrazili poprvé v letošním roce do kuchyňky. Všechny stroje byly velmi vtipné a pěkné a určitě budou i výborné.

A takto nám chutnalo

HODINA BASKETU

HODINA MINIHÁZENÉ

Jeleni

JeleniSpolečně jsme navštívili první letošní výstavu na tvrzi. Dozvěděli jsme se nejen hodně zajímavého o jelenech, ale i něco z hisotrie lesnictví a lovu zvěře od pravěku do současnosti.
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy