1. A

ORGANIZACE ZÁVĚRU ŠKOLNÍHO ROKU

Pondělí  24.6. - Olympijský den - sportovní aktivity na hřišti školy  - sportovní oblečení a obutí, pití, svačina, batůžek   - konec výuky v 11.40

Úterý  25.6. - Třídnické práce - konec výuky v 11.40

Středa  26.6. - Třídnické práce - konec výuky v 11.40

Čtvrtek  27.6. - Hurá z lavic do přírody  - celodenní vycházka do přírody  - sportovní oblečení a obutí, pití, svačina, pláštěnka, kšiltovka  - konec výuky v 11.40

Pátek  28.6. - Rozdávání vysvědčení - konec výuky v 8.45

Vydávání obědů – 10.00

Mgr. Libuše Fiksová ( učebna 708 )

1. A1. 2. 3.4.5.
pondělíČj Prv Čj Tv  
úterýAj/ Čj Aj/ Hv
středaČj Tv Čj  
čtvrtekČj Prv Pč Čj 
pátekČj Vv Čj  

Domácí úkoly

VŠECHNY DOMÁCÍ ÚKOLY A VZKAZY V DENÍČKU PODEPISOVAT!


Probrané učivo pro nemocné
SL
 - str. 87.
- str. 39
PÍS - str. 18, 19
Prv - 69, 70.

Organizace

Zítra 14.5.2019 navštívíme ZUŠ. S sebou batůžek na přezůvky, pláštěnku, angličtinu, slabikář a matematiku.

Ve třídě se vyskytly vši. Prosím o důslednou kontrolu a desinfekci.

 

Děkuji paní učitelka

 

DEN ZEMĚ

DEN ZEMĚ

V úterý 23.4.2019 proběhne celoškolní projekt – Den Země. Projekt bude probíhat v prostorách školy, ale i venku. Děti přijdou sportovně oblečené a obuté. V batůžku budou mít pouzdro, svačinu, pití a pláštěnku.

ŠKOLNÍ VÝLET

ŠKOLNÍ VÝLET

Dobrý den, ve čtvrtek 13.6. půjdeme a zpátky pojedeme vlakem na školní výlet. Děti ráno přijdou do školy tak, jak jsou zvyklé, ze školy  vyrazíme v 8.00 a vrátíme se zpět asi ve 12.35 - 13.00.

S sebou: pláštěnku, kšiltovku, sportovní oblečení a obutí, jídlo a pití na celé dopoledne (oběd děti dostanou ve škole),  a malý finanční obnos  (asi 50 Kč).

ZAYFERUS - Dravci

Sběr pomerančové kůry

Sběr pomerančové kůrySběr sušené pomerančové a citronové kůry bude vždy ve středu od 7.40 - 7.55 hodin ve skládku u šaten prvního stupně.

Závody ve šplhu

Naše první vysvědčení

Lyžařské závody

Týden zdravé výživy

Týden zdravé výživy

Během týdne zdravé výživy jsme ochutnali různé druhy ovoce, navštívili jsme školní kuchyňku, kde jsme si připravili na svačinu ovocný salát. Děti byly šikovné a práce je bavila. Salát se vyvedl a velice nám chutnal. Děkuji rodičům za pomoc při přípravě ovoce.

Společné odpoledne s rodiči a dětmi

V pátek 26.října proběhlo naše podzimní setkání s dětmi a rodiči ve škole. Navzájem jsme se představili a mohlo začít soutěžení. Chytali jsme rybičky, třídili odpady, počítali písmenka, stříleli na branku, skládali obrázky, luštili hádanky. Zadováděli jsme si s padákem. Zazpívali jsme si a uvařili "Lečo". Podařilo se nám najít všechny ztracené čtyřlístky potřebné do Ekokodexu, který jsme s rodiči rozpracovali a s dětmi ve vyučování dokončíme. Odpoledne uteklo velmi rychle, ani se nám nechtělo domů.
Děkuji rodičům za akční zapojení a vytvoření příjemného prostředí
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy